Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH, 1 meter

€ 10.99

De Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengt.. lees meer
Merk: Diverse
Winkel: Alternate
De Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 1 meter.

Bestellen

bezoek aanbieder


Andere interessante producten

DS-7608NI-K2/8P Netwerk V

De Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 1 meter.

€ 599.00
DS-7608NI-I2/8P Netwerk V

De Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 1 meter.

€ 859.00
DS-7608NI-E2/A Netwerk Vi

De Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 1 meter.

€ 349.00
DS-7608NI-E2/8P/A Netwerk

De Duplex Jumper LC/SC 9/125? OS2 LSZH is een Single-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 1 meter.

€ 579.00