Diverse Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH, 20 meter

€ 49.99

De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte v.. lees meer
Merk: Diverse
Winkel: Alternate
De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 20 meter.

Bestellen

bezoek aanbieder


Andere interessante producten

LEGO City - Achtervolging

De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 20 meter.

€ 34.99
LEGO City - Graafmachine

De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 20 meter.

€ 19.99
LEGO City - Elektrische s

De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 20 meter.

€ 9.99
LEGO City - Dierenarts re

De Glasvezel LC/SC 50/125µ OM4 LSZH is een Multi-Mode glasvezelkabel en beschikt over een LC-connector en een SC-connector, voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle netwerken over lange afstand. Deze kabel heeft een lengte van 20 meter.

€ 9.99