AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX

€ 144.90

Netgear AGM731F is een multi-mode SFP transceiver. Bedoeld voor gebruik met een switch en het uitbreiden met Gigabit Ethernet,
Merk: Netgear
Winkel: Alternate

Bestellen

bezoek aanbieder


Andere interessante producten

DS-7608NI-K2/8P Netwerk V

Netgear AGM731F is een multi-mode SFP transceiver. Bedoeld voor gebruik met een switch en het uitbreiden met Gigabit Ethernet,

€ 599.00
DS-7608NI-I2/8P Netwerk V

Netgear AGM731F is een multi-mode SFP transceiver. Bedoeld voor gebruik met een switch en het uitbreiden met Gigabit Ethernet,

€ 859.00
DS-7608NI-E2/A Netwerk Vi

Netgear AGM731F is een multi-mode SFP transceiver. Bedoeld voor gebruik met een switch en het uitbreiden met Gigabit Ethernet,

€ 349.00
DS-7608NI-E2/8P/A Netwerk

Netgear AGM731F is een multi-mode SFP transceiver. Bedoeld voor gebruik met een switch en het uitbreiden met Gigabit Ethernet,

€ 579.00